| FlorinutaaA95 a întrebat:

Am o pagina pe facebook la care sunt admina de 14.695 de likuri.Problema e ca admina principala e cam severa.Nu stiu ce sa ma postez. Ajutor! Ziceti-mi ce sa ma postez.Un site de poze funny, niste jocuri inventate, CEVA! Dau Funda maree!

Răspuns Câştigător
| Bia379 a răspuns:

Pai poti intra pe tumblr si acolo poti gasi tot felul de poze si citate interesante. Am observat ca toata lumea le aproba. Poti posta tot felul de piese, videoclipuri amuzante, bancuri, ghicitori (ca am vazut ca asa se face acum)... Succes!

3 răspunsuri:
| 20thoughts a răspuns:

Buna,
Care e pagina? Posteaza poze amuzante, jocuri, poze cu APASA @A SI ACEA PERSOANA CARE ITI VA APAREA TE VA VISA LA NOAPTE, statusuri, poze cu vedete.
Pa happy