| Delia_3936 a întrebat:

Am si eu o intrebare, unde as putea sa ascund pachetul de tigari(in casa)?

Răspuns Câştigător
| Dedede a răspuns:

Pai... eu de exemplu le ascund in baie, in dulapul meu intr-o cutie de parfum. Ca lui mama nu-i place mirosul parfumului respectiv, asa ca...winking

7 răspunsuri:
| RMihai a răspuns:

Cred ca ti-a mai spus multa lume, si nu vreau sa te stresesz da bine ar fi sa nu mai fumezi deloc, oricum incepi sa mirosi dupa un timp si isi vor da seama oriunde ar fi ascunse tigarile, il poti baga intr-o jucarie de plus in punga sau sertaru cu chiloti ca presupun ca nu-ti umbla nimeni acolo am mai vazut un coleg facea o chestie f interesanta, daca stai la bloc si ai lift cu usi dinalea ce le inchizi cu mana, poti opri liftu intre etaje si sa iti lasi pachetu acolo is locuri mici, doar nu fumezi in casa

| xMaka a răspuns:

intre haine

sau in sub pat

eu de ex il tin intre carti ca nu umbla nimeni in afar de mine acolo

| CoCaCoLa a răspuns:

Io le-am bagat in cutia de la chitaralaughing

| TuNdRa a răspuns:

In perna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sub salteaua de la pat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In poseta mea. Acolo nu umbla nimeni in afara de mine.

| k_6402 a răspuns:

In chiloti