| Terry87 a întrebat:

Am si eu o mica problema... Am contul de doar 2 zile si nu stiu cum se da funda. Ma ajuta si pe mine cineva? Nu de alta, dar imi prind urechile laughing Primul care raspunde, primeste si prima funda big grin

Răspuns Câştigător
| Andra1024 a răspuns:

In primul rand mersi de raspuns.Eu ti-am dat vot folositor si inteligent.Se dau si voturi.Sub raspuns vei vedea folositor nefolositor amuzant inteligent si stupid.deasupra lor sunt niste cerculete.dai click pe cerculet si va aparea un punct. dupa stupid este un patrat cu semnul vazut.acolo vei da iar click pentru a da votul respectiv.cat despre funda in dreapta fiecarui raspuns vei avea o funda gri.cand vrei sa dai funda apesi pe funda gri in dreptul raspunsului castigator si te va intreba daca declari raspunsul castigator. sper ca te-am ajutat.Te pupkiss

2 răspunsuri:
| Terry87 explică:

Va multumesc frumos pentru ajutor :*:*

| eLLuTzZaLAVpHoEnIx a răspuns:

In dreptul raspunsului cuiva iti apare acolo in drpt o funda.gen o medalie.si dai click pe eatongue