| Tzuskha a întrebat:

Hi TPU! Imi poate spune si mie, cineva cum se schimba poza de profil pentru ca eu nu prea stiu de ce, nu merge.Cine imi raspunde prima sau primul primeste funda si va fi prieten sau prietena cu mine. :d :X

Răspuns Câştigător
| nistorpetru98 a răspuns:

Buna eu stiu ca se schimba din editare prifil care il gasesti in partea stanga putin mai jos de notificari

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! intra la editare profil, si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita...
sper sa reusestihappy
Mult succes si o zi frumoasa sa aihappy

| CautNume a răspuns:

Intri la "Editare profil": (chenarul portocaliu din stanga) si dai la "Rasfoire" (la "Selecteaza imagine profil") si dupa ce ai ales o poza dai la "Salveaza profilul".
Mai multe despre TPU http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Trebuie sa astepti 1-2 zile pentru ca poza trebuie aprobata de un administrator. Succes!

| MrAngelus a răspuns:

Dai click pe "Editare profil" din chenarul portocaliu din stanga paginii. Te duci la "Selecteaza imagine profil" si dai click pe "Rasfoire...". Alegi imaginea pe care o doresti, dupa care dai click pe "Salveaza profilul". Gata