| andreiyy12 a întrebat:

am si eu o problema... pe 20 e ziua iubitei mele si nu stiu ce cadou sa ii fac niste pareri? big grin. dau funda happy

Răspuns Câştigător
| xDiana007 a răspuns:

Eeh la fete e destul d usor. Daca vrei sa fie un cadou mai. nu stiu. simbolic ii poti lua ablumul preferat sau lucruri care o definesc, sau care va apropie. Daca vrei sa ii faci un cadou obisnuit, poti incerca un parfum, un articol de imbracaminte dragut, poate o bijuterie, sigur ii a placea o bratara finutsa din argint sau un medalion. Pe langa astea ai putea sa adaugi o poza cu voi doi, poate intr-o rama draguta sau ceva de genu. big grin

7 răspunsuri:
| loundy a răspuns:

Cu cadrul romantic nu te pot ajuta, exista destule clisee pe net. Dar cu cadoul propriu zis, spune-i ca i-ai luat ceva si pune-o sa ghiceasca ce anume. Asa o sa vezi ce isi doreste de fapt

| neutrino a răspuns:

Adica tu nu stii ce-i place iubitei tale si ne intrebi pe noi? Ofera-i o seara la un restaurant bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O cină romantică şi puteţi termina cu o noapte fierbinte.
Te pup!

| MrAnderson a răspuns:

Hai sa te invat o smecherie...
Prefa-te ca i l-ai luat deja, dar ca il ascunzi pana atunci. Si pune-o sa incerce sa ghiceasca.
De obicei iti va spune cam ce si-ar dori ea.winking

| membrulcelmainou9238 a răspuns:

Un trandafir, un ursulet si ciocolata (fete iubesc asta)

daca ai un buget mai accesibil cumpara-i o bratara ceva

oricum gestul conteaza

| andreiyy12 explică:

As vrea sa fac si ceva romantic in parca... hotel...winking

| xDiana007 a răspuns (pentru andreiyy12):

In cazul asta, ia-i lenjerie intima rolling on the floor