| anuk a întrebat:

are cineva dintre voi CD-uri cu invata engleza rapid daca da imi puteti spune daca sunt bune de ceva sau e vorba doar de reclama?

3 răspunsuri:
| Ștef_6990 a răspuns:

Salut
Îți recomand un singur distribuitor/producător etc.
Pimsleur. Ai foarte multe limbi din toată lumea și sunt foarte bine făcute cursurile. Le găsești și pe net. Spor!

| Flyn a răspuns:

Buna! a aparut la Saptamana financiara parca pe 1 noiembrie d'oh o editura, nu stiu cum sa ii spunconfusedasa, in finelaughing, English today care are 22 de carti, am luat si eu 2 si sunt bune, are cate un DVD si un DISC+carte...sunt bune... da' ce stau eu sa citesc despre englezalaughing. dar s'au vandut cartile.am cautat si eu pe google dar nu gasescsadok, sper ca te'am ajutat ca ceva, dar nu prea credlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa-mi cumpar si voi vedea