| DjMarian1993 a întrebat:

As avea si eu nevoie de un program cu filme pentru telefon. Sunt cu munca noaptea nu am ce face, ar fi frumos sa ma uit la 3-4 fileme pe seara. Am un telefon LG GS290 Cookie. Am mai avut pe el filme dar mi le-a trimis cineva.

Rog... Daca stiti vreun program de file pentru telefoane, si mai ales sa aiba si subtritare ar fi ok. Dau funda happy

3 răspunsuri:
| vrelian a răspuns:

Frate dar ce munca e asta daca te uiti la 4 filme.pai 4 filme aia e munca ai terminat deja programul.ce tare esti.asa munca tot sa ai.hai ca e bine. spor la treaba.scuze dar nu stiu de programe.

| DjMarian1993 explică (pentru vrelian):

laughing)) stau toata noaptea degeaba prietene! Ce sa fac altceva, sa ma plictisesc, nebunule` laughing)

| vrelian a răspuns (pentru DjMarian1993):

Pai uite intra pe aici ca ai ce citi si vorbi cu lumea.si daca mai si scrii pe telefon nici nu simti cind trece timpu.acum daca si cistigi ceva bani din ceea ce faci bv tie.dai asa inainte ca munca e pentru tractoare nu pentru oameni.numai bine