| AnonimGirl a întrebat:

As vrea sa imi cumpar jocul "APB: Reloaded", am gasit mai multe site-uri, dar parca nici unul nu m-ar face sa il cumpar. In special am cautat la MediaGalaxy unde stiu ca de obicei acolo sunt jocuri multe... dar nici o speranta.
In zilele acestea am sa ma duc sa caut pe la niste magazine. (Constanta). poate voi gasi, nu prea as vrea sa cumpar online, deoarece mie-ste sa nu fie desfacute deja. (au un cod pentru joc bla bla). Oricum, intrebarea mea pentru voi este, unde pot gasi jocul pe internet. (Niste site-uri care le-ati folosit s-au stiti ca sunt bune.) nu orice site fantoma care vinde. Multumesc mult! Funda!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Uite aici :
http://www.okazii.ro/......a112452767

personal imi iau toate jocurile de pe okazii.ro si de la useri cu ratingul mare.
*peste 90 % *.
Pana acum nu am avut probleme, mai ales ca platesc majoritatea jocurilor prin ramburs la posta....deci nu ai cum sa iti iei teapa.

si 2 ) Ti-as recomanda sa comanzi de pe okazii si pentru ca poti sa planifici comanda cu vanzatorul prin telefon.

De asemenea daca te duci in maritimo constanta, pe langa flanco *in interior * e o,, taraba,, care vinde numai jocuri.
ps3, xbox, pc... poate o sa gasesti si acolo.
Dar ti-as recomanda de pe okazii

| AnonimGirl explică (pentru Apache):

Am cont okazii am mai cumparat vreo 16 produse, stiu care e treaba, l-am vazut. Nu prea am incredere in internet, chiar daca e vazut bine, mi-e frica ca a deschis jocul, deoarece in el are un key, care este foarte, dar foarte mare ajutor. Si de aceea zic, daca nu gasesc prin Constanta, il voi cumpara. Iti multumesc totusi ca mi l-ai aratat iar, cu o parere happy.

| Apache a răspuns (pentru AnonimGirl):

Acolo spune ca jocul este nou cu factura si cu garantie.
Stai linistita ca nici eu nu cumpar jocuri desfacute... daca nu ai product key care iti permite sa joci online nu are nici un farmec.
Mai ales in cazul tau cand jocul e mmpog si se joaca de pe pc...

Dar mi-a atras atentia, daca as fi in locul tau as da un telefon vanzatorului.

baftawinking

6 răspunsuri:
| Assassins a răspuns:

Daca l-ai cumparat ai lu-at o teapa mare de tot pentru ca jocul e F2P(Free to Play, adica gratis mai fetita)

| AnonimGirl explică (pentru Assassins):

Draga, eu stiu ca este Free to Play, dar te anunt si pe tine, ca, cu acel "joc original" castigi un cod care iti poat oferii astfel: 1 masina (cisco), o arma (whisper si alte 4) si un "act 44" happy. Cine a luat teapa acum?

| HikariAi a răspuns:

Mai, nu stiu ce cauti eu, de exemplu pachetul acela care l-ai vazut tu la 100 ron eu l-am luat la 15 euro acum mult timp (era oferta) si da, e bun, insa dupa n-am mai cumparat, pentru ca: iti da o arma buna permanenta, dar are doar cu un slot si cand vei avansa in rank nu o vei mai folosi si masina aceea chiar daca e permanenta si e cu 3 sloturi e degeaba, cel putin pentru mine. Eu mi-am cumparat singur masina de pe joc, kitturi si etc care m-au avantajat mai mult, din acel kitt in acest moment mi-a fost de folos doar acele 30 de zile de cont premium. Anyway, pe viitor cand vei avansa in rank vei observa ca am dreptate.

| Linkuitorul a răspuns:

De pe steam http://bit.ly/2e8YagK