| VladCristian91 a întrebat:

asi dori si eu cateva recomandari. vreau sa imi cumpar o tableta pana in 600 RONI... dati-mi si mie cateva idei de tablete mai bunicele. multumesc!

2 răspunsuri:
| wintermee11 a răspuns:

Recunosc ca nu am testat o astfel de tableta, dar sincer acum.nu as da bani pe una sub 600 de ron.zau,ce pretentii sa ceri unei astfel de tablete de slaba calitate in opinia mea.Eu zic sa mai ai rabdare, sa mai strangi niste banuti, apoi poti aspira la ceva de o mai buna calitate.parerea mea! Numai bine!

| MarianPaun a răspuns:

Salut. omule eu nu iti recomand tablete la 600-700 de lei, am avut si sunt de proasta calitate.eu iti recomant ( ipad Apple) este mai scump, dar nai treaba
Bafta! sper sa faci alegerea buna