Întrebare recomandată | TeVreauAproape a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o tableta, pana in 500 lei. Dati-mi cateva nume de firme, sau site-uri unde le pot gasi. Site-ul cu cele mai frumoase [ieftine laughing ] tablete si firmele cele mai folosite si bune primeste funda.; x
Multumesc anticipat! :*

3 răspunsuri:
| Lalaloveu a răspuns:

A aparut o tableta noua romaneasca ( prima romaneasca) ii zice eboda si e pana in 500 lei. Sper ca te-am ajutat!

| radubradu94 a răspuns:

Am un prieten care lucreaza la eMAG si mi-a zis ca eboda sunt foarte proaste si i se intorc o gramada la garantie... o tableta care sa te tina cat de cat e minim 1000 de lei. Cam asta e adevarul.

| Morar_Olimpia_1977 a răspuns:

Http://www.emag.ro/tablete/tablete-ieftine-pret,intre-200-si-500/c/ pe acest site gasesti tablete cu preturi sub 500 de lei