| Alex797 a întrebat:

astazi am fost la fotbal iar un prieten de-al meu a tras tare cu mingea ( aceasta fiind umflata) dintr-un 1 -2m iar eu am bagat mana stanga in fata si de atunci ma doare. Imi pot misca degetele si astea dar cand vreau sa o rotesc nu pot. Ce s-a intamplat? Este ceva grav? Sa ma duc la spital? Eu zic sa astept pana maine sa vad daca se invineteste sau ceva! Va rog ajutor

1 răspuns:
| Pinti_Leon_1996 a răspuns:

Nu e grav o sa iti treaca in cateva zile poate doar ti-sau scantit degetele dar se refac ele in cateva zile, daca nu iti trece in maxim 1 sapt du-te la medic