| DonGiani a întrebat:

Care este cea mai mare realizare din viața voastră? Din orice punct de vedere.

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Faptul ca am învățat singura sa ma descurc si am evoluat singura fara ajutor.

11 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca as judeca dupa inteligenta dirigintei din liceu, ar fi faptul ca nu am facut copii cu partenere nepotrivite, si ca am luat permisul din prima.
Dar nu judec dupa inteligenta ei, si nu am realizari notabile, inca. Sunt bun in ceea ce fac, dar realizarile de care trec mi se par mici, alea mari le vad in fata.
Sunt mandru de mine, ca nu prea gresesc, nu de realizari.

| Celcestietot a răspuns:

Ca am calatorit pe alt plan.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Celcestietot):

Astralul nu se pune! laughing
Spune o realizare: 'Am realizat, 15 lei!' happy

| Celcestietot a răspuns (pentru Dorotheea21):

Dar datorită acțiunilor mele din carnal am realizat astralul sad. Ok, dacă nu se pune, voi spune una dintre cele pe plan fizic, care pentru mine contează : 5.90 secunde pe 50 metri. Nu, nu m-am cronometrat singur, ci un antrenor a făcut-o și am obținut acest rezultat de mai multe ori happy.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Celcestietot):

Excelent. happy
O sa iti foloseasca acest record cand ne intalnim.hee hee
Dupa ce o sa te bat la sah, il depasesti imediat.

| Celcestietot a răspuns (pentru Dorotheea21):

Il vei bate tu pe Zafkiel oare? Daca da, evenimentele bataliei vor fi epice, chiar legendare happy!

| Mogiojojo a răspuns (pentru Celcestietot):

Cum ai facut asta?

| Celcestietot a răspuns (pentru Mogiojojo):

Cu ajutorul lui Dumnezeu, nu am meditat si chestii cu pozitii yoga.

| Mogiojojo a răspuns (pentru Celcestietot):

Si ce ai vazut acolo?

| Celcestietot a răspuns (pentru Mogiojojo):

Este greu de spus, iar asa ceva ar trebui trait pe propria piele. Doar ceva iti spun, ca sa nu te dezamagesc. Ceea ce am vazut imi aminteste de Dumnezeul lui Avram.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai mari realizări din viața mea sunt înțelegerea sensului vieții și găsirea Sursei fericirii.