| AnushkaSmirnov a întrebat:

Ce as putea lua fetitei mele de 6 ani care uraste jucariile? Urgent!

Răspuns Câştigător
| Cameliapantiru a răspuns:

Salut! Ii poti cumpara ciocolata, cateva carti de colorat si creioane colorate, o carte de povesti frumos ilustrata, un DVD cu un desen animat, o rochita, un pulovar, o caciulita, un fular, manusi...

5 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

laughing)) de ce uraste jucariile?
un joc care sa-l poata juca cu prietenii, gen monopolis, tin minte ca avea un prieten un set ce avea in total 50 de jocuri.

| Jipa95 a răspuns:

Ceva dulciri, hainite, rechizite pentru clasa pregatitoare. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carti de colorat, hartie si carioci.Asta oo sa-i dezvolte imaginatia si creativitateawinking

| kteichd a răspuns:

Daca are 6 ani, ia ceva educativ, un set de facut "mancare" sa ii stimuleze imaginatia. happy

| Raulbootcamp a răspuns:

Ai putea sa le iei
EX ~ Un joc pentru PC
~ Niste ciocolata
~poze cu barbie, etc
~ o bicicleta
happy Sper ca te-am ajutat big grinD