| Mafia4ever a întrebat:

Ce faceti azi? idei... pentru sfarsit de scoala.

Răspuns Câştigător
| AloAlo99 a răspuns:

Super Party la o sala inchiriata(proiector, laptop, frigider)trebuie sa aducem ficare 2 paturi si o perna,am dat bani pentru mancare(multa pizza,aripioare de pui picante,chipsuri,dulciuri,popcorn,pufuleti,ciocolata,sucuri),o sa ne uitam la filme de groaza sau comedie, mai aducem si cateva perne in plus(bataie cu perne). Petrecerea asta o organizam clasa noastra, deci un fel de petrecere in pijamale(cine n-are pijamale nu vine)...nu e chiar atat de scump, puteti sa faceti petrecerea la casa cuiva si sa aduceti voi mancare.

6 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Eu fac bine, nu chiar e sfarsit de scoala, ci doar jumatate din an (clasa). Ce facem noi de sfarsit? Directoarea organizeaza o serbare in sala de sport, cantam fiecare colinde (clase si clase) Unii canta unii danseaza si. este serbare de Craciun. Dar acum nu stiu cum este si in alte locuri.scoli /licee. Totusi, mie imi pare rau ca se duce timpul, mi se duce copilaria.si asta nu imi place. Oricum de parut rau ca ma voi desparti de colegi nu este asa mare scofala.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Dau test la romana I don't want to see

| Bubu1234 a răspuns:

Poti sa iesi undeva cu colegii tai. La un suc ceva. Funda?

| BlueStar12 a răspuns:

Sfarsit de scoala? si ce facem saptamana viitoare cum se mai cheama? ce clasa esti? eu sunt a 9-a si chiar as vrea sa stiu cum merge programul la voi la scoala ca si fratemiu e a 6-a si din cate stiu si el ia vacanta tot saptamana viitoare,

in alta ordine de idei azi fac T.I.C.(tehnologia informatiei si a comunicatiilor=intrat pe net in laboratoru de info big grin ), sport,franceza, matecrying, istorie si engleza dar de fapt pe aia nu o mai fac.
apoi vin acasa si imi omor timpu pe net big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino si stai pu TPU.Vei avea ce face.Numai bine.

| 1ul10n a răspuns:

Bine vino sa te *** in seara asta, sa te violez, sa facem sex in bucatarie.