| Romania89 a întrebat:

Ce parere aveti despre soarta Romaniei? Va mai avea Romania industria care a mai avut-o inainte de 1990?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, trebuie doar ca oamenii care vor asta să ajungă în funcţiile din care şi pot face asta. Asta va necesita forţă extremă, că românul de rând a ajuns mult prea naiv încât să facă diferenţa dintre un om bine intenţionat şi unul care abia aşteaptă să se înfrupte din bugetul ţării.

1 răspuns:
| wrath007 a răspuns:

Nu. Un mare nu ...nu se va mai intampla asta niciodata... chiar daca ne dorim.