| NewDivide a întrebat:

Pe parere aveti despre industria muzicala din Romania?

6 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Una buna,la nivel international chiar. Fata de anii precedenti,chiar, daca nu mai canta nici unul in romana, nu e o limba inteleasa de toti si nu o sa fie prea curand.Am vazut ca majoritatea artistilor incearca idei noi, pentru ca stilul incepuse sa devina monoton.

| IngerAlb a răspuns:

Una foarta buna.Ne mandrim cu Smiley, Inna, si alti multi cantareti care au facut impresie buna si in strainatate.

| NewDivide explică (pentru IngerAlb):

Da, sunt de acord in privinta lui Smiley. Inna nu prea ma incata e asa comuna. As fi vrut sa se faca cunoscuta prin talent nu prin aparatia in chiloti si cantand.
Inca nu e pregatita pentru succesul pe care il are, eu asa observ din interviuri si reportaje. Dar in fine mai astept pareri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de sincer se poate iti zic, fara sa te supar:pitipoance aeristice care apar ca ciupercile dupa ploaie.Cuvintele astea mi-au venit in gand cand ti-am citit intrebarea...asa ca pe astea le-am scris, ce sa-i faci?

| NewDivide explică (pentru anonim_4396):

Pai iti pot spune un singur lucru... exprimarea ta a fost plina de adevar!

| Nordic a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer...sunt de acord cu tine.