| Loker a întrebat:

Ce raspunsuri imi racomandati sa le dau celor care ma suna cu "Privat"? Farse sau ceva de genu. Azi am fost sunat si chiar ma gandeam ce sa ii zic, dar sa fie la misto! Fasre d-astea mai tari laughing) Multumesc, cel mai bun raspuns primeste funda! Dar vreau mai multe idei laughing)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai se gasesc destule raspunsuri sa dai la sto' laughing. Mare chestie.Una pe care o stiu si eu de la altcineva fix pentru treaba cu numerele private suna cam asa deci te suna ala/aaia cu nr. privat s-i zici asa scurt: "vezi c-am ascuns cadavrul, ai tinut de 6 cum ti-am zis?" dar i-o spui in soapta sa para si mai dubios dupa te fatai putin ca si cum nu mai poti vorbi si inchizi subit.Alta "ti-am spus sa nu ma mai suni cu nr. privat ca oricum noi doi nu mai avem ce vorbi, treaba cu mama ta a fost o greseala ca i-am facut ochi dulci si si mai rau ca mi-a raspuns la asta, si recunosc dar noi doi chiar nu mai putem fi impreuna" si inchizi la fel de subit.Eh, as putea da destule ex. dar chiar e simplu sa te gandesti si tu mai departe.

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Eu continui discuția cu ei și sunt serios.

| SkyPilot a răspuns:

Intreaba-i ce culoare au chilotii pe care ii poarta.

| MaliciousDeath a răspuns:

Tipa pana iti inchid ei telefonul, sau pana ramai tu fara voce