| Haru04 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru baieti in special. Ce va atrage la o fata?(ochi, culoarea parului, corpul, etc.) Si nu vreau raspunsuri de genu cum face sex si chestii d`astea. Cel mai interesant raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| 45tibi a răspuns:

Da,la o fata prima data imi capteaza atentia ochii,parul,apoi restul,dar sa iti spun ceva, degeaba e fata frumoasa daca nu o duce capul, asa, prima data iti poate face o impresie buna dar imediat ce deschide gura te racoresti.In concluzie prefer fetele destepte(inteligenta ca persoana,nu la studii sau altceava)ca nici eu nu sunt pitagora,dar si dragute si cu simtul umorului, sa stie sa guste o gluma, nu sa se supere.Sa fie hotarata si sa spuna lucrurilor pe nume, sa fie sincera.La prima vedere conteaza aspectul apoi ca relatia sa dureze personalitatea.

3 răspunsuri:
| Lilia2621 a răspuns:

Fiecare baiat are gusturi diferite, asa ca nu prea coincid parerile. Dar pe toti ii atrage un corp frumos, cu forme, adica cund si piept, sa aiba pe ce pune mina. Sa nu fie nici grase dar nici doua bete infipte in cur(scuze de expresie). Sa fie sensibila, si simpatica.

| catahardy a răspuns:

Alina a zis bine, uneori conteaza mai mult personaliatea decat modul cum arati, dar totusi, conteaza si corpul... eu, ce ma atrage la o fata cel mai mult sunt ochii... nu neaparat culoare lor, dar daca te uiti in ochii unei persoane se vede daca are pasiune, daca e sincera etc.