| NoNaamexD a întrebat:

Ce sa mai fac? Ies afara doar peste 2 ore si mor de plictiseala. Ce sa fac ca sa treaca timpul mai repede?

Răspuns Câştigător
| Smiley a răspuns:

Buna! Pai,poti sa:dormi,sa citesti,sa stai la pc,sa stai pe TPU,sa citesti o revista,sa desenezi,sa-ti faci unghiile,sa te joci cu animalul de companie,sora sau fratele(daca ai),sa te uiti la un film, sa iti faci parul, sau in cel mai rau caz fa-ti temele! Sper ca te-am ajutat! Funda?

2 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Sa te gindesti ce ai face daca maine ar fi ultima zi din viata ta si traieste fiecare zi parca urmatoarea ar fi ultima.Succes garantat.

| Siracuzia a răspuns:

Fa ceea ce iti place:asculta muzica,uita-te la tv,citeste,deseneaza, intra pe site-urile preferate, studiaza reviste etc.