| Crisstttina a întrebat:

Nu mai pot de plictiseala! ce pot face sa treaca timpul mai repede? straight face

Răspuns Câştigător
| ピンク a răspuns:

De ce nu iesi in oras cu gasca? Daca nu, ce zici sa joci un joc MMORPG pe calculator, sau sa te uiti la niste seriale anime. Sunt super big grin. Sau, chiar daca suna plictisitor, poti sa citesti o carte. Adica, trebuie sa existe o carte care chiar sa iti placa.

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Joaca-te un joc, citeste o carte, iesi afara, plimba-te, uita-te la TV happy

| NicollHellen a răspuns:

Daca doriti puteti sa va cauti un job mai lejer. Invatati ceva nou, veti avea parte de bani, dar si produse-bunuri dorite la preturi f reduse. Pentru mai multe detalii add la ladys. business O seara placuta:*

| BoboDafuq a răspuns:

Arde. o aiurea pe mess.

| Crisstttina explică (pentru BoboDafuq):

Si pe mes e plictiseala laughing
Mai bine o ard in fum love struck

| BoboDafuq a răspuns:

Nu e plictiseala cand e Bobo on. b-)

| DianaLovehr a răspuns:

Cu asta vei rade pana mori :http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=gVOeXU8NJ6M
ATENTIE! chinezii si manelele! =))

| DianaLovehr a răspuns (pentru DianaLovehr):

Eu ma tavalesc de rasrolling on the floor