| Sachiroo a întrebat:

Salut, TPU! Ce se mai știe de soarta lui Paulică de la Roman, bărbatul de pe YouTube, care cântă melodia "șmechere"? Din documentarea mea, am aflat că a fost jandarm, și... Atât.
Întreb asta pentru că videoclipul muzical, postat pe YouTube, acum mai bine de 14 ani, a devenit un HIT, strângând peste 500 de mii de vizionări, iar acum, efectiv omul, a dispărut de pe net. E trist că asemena talente sunt date uitării.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Maaaare talent, ce să zic!

| dullcat a răspuns:

Buna.Poti verifica daca nu are si alte canale social media unde mai este activ.Sincer, eu nu am auzit de acest hit.laughing