| aventador a întrebat:

Cel care imi gaseste videoclipul cu cele mai multe vizionari de pe youtube primeste funda

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Uite-l aici
http://youtu.be/kffacxfA7G4
Bafta!

18 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.videoclipul tau? si cum ai vrea ma sa facem asta? daca te referi al cel mai vizionat de pe youtube in general, atunci e prostia asta :
http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4
unii oameni nu stiu ce e aia muzica...

Apache
| Apache a răspuns:

Ba proasta e mata care a facut o retardata ca tine!
cat de proasta trebuie sa fii ca sa nu poti cauta singura?
toti retarzii se dau mari in gura pe net ...hai mars copil copac!

| Isabelamaria21 a răspuns:

Ma faci sa rad pe bune cum crezi ca o sa ti-l gasim noi tie ce crezi ca suntem roboti nici nu stim care este numele tau pe you tube. spune si numele si dupa aia mai vorbim.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Vorba lui Apache
Si apropo tantaloaica e mathaa ai noroc ca nu avem voie sa injuram aici pe TPU ca altfel nu iti mai dadeam replica handikapatoo`
esti o retardata

| NoMusicNoLife a răspuns:

Cu siguranta asta e. desi e cam pe dos... parca nu va placea omu asta, nu? =))

http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4

| 0marry0 a răspuns:

Baby, baby, baby ohhh
Justin Bieber.
=)

| SweetyCleo a răspuns:

Aa...tongue cu cele mai multe vizioanari eu l`am vazut pe ala a lui shakira. waka waka tongue

| PsychSţev a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4 :-& Melodia asta sucks grav.

Mă întreb de ce are mai multe dislike-uri. :-?

Fundă?:">

| CiocolataAerata a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4&ob=av2e
Justin Bieber-Baby

521, 466,049 view.uri.

Funda?