| BlackScorpion07 a întrebat:

Cine Imi Spune Ce Pot Face Sa Ma Distrez, Pentru Ca Sunt Bolnav Si Trebuie Sa Stau Acasa Timp De 2 Saptamani{FUNDITA+VOT*}

Răspuns Câştigător
| Kitty77 a răspuns:

Poti sa asculti muzicaa in casti sau sa-ti faci un blog si sa postezi ceva interesant si care sa-ti placa si tie. Poti sa canti sau sa copui melodii...sa desenezithinking nu stiu ce-ti place tie sa faci...
Poti sa te gandesti ce schimbari sa faci prin camera sau poti sa modifici poze sau poti sa te uiti la filme horror. sunt interesante sa stii! Acuma nu stiu ce-ti place tie sa faci cel mai mult...dar sunt multe de facut prin casa.credema si eu am stat o saptamana acasa pentru ca am fost bolnava!

Succes

fundita?

1 răspuns:
| sherlynjb a răspuns:

Pai ai putea da muzica la maxim sa sari pe pat sa dansezi.si sa mai inviti la tine pe cineva care e la fel de bolnav sa va distrati impreuna.sau ai putea sa te distrezi mancand supa cu capul intors intr-o parte(pe mine asta ma face sa rad)laughing