| oana1238105 a întrebat:

cine imi spune cum pot sa ma distrez acasa in aceasta vacanta?

ceva distractiv...

fundita si vot!

Răspuns Câştigător
| MeMyseIf a răspuns:

Buna!
1.Pe net(ascultind muzica buna pe:www.grooveshark.com,sa joci in www.conquiztador.com sau sa cunosti lume noua pe www.neogen.ro). Sau te apuci tu singura si cauti ceva site-uri interesante www.lolsmaps.com
2.Sa cauti pe net programa la postul de televiziune preferat si sa urmaresti cu regularitate emisiuni distractive;
3.Sa incerci sa prepari ceva dulciuri si prajituri:http://www.pofta-mare.ro/
4.Sa citesti ceva carti.
5.Sa-ti chemi prietenii la tine si sa faceti un mini-party, etc-etc.