| mihai2576 a întrebat:

.. Cine ma poate ajuta cu problema de mai devreme? :-s dati-mi un raspuns va rooog.big grin

3 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Care întrebare? Îţi răspund eu.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Păi...tu o iubeşti, dar ea se joacă cu tine.Poate pentru că vrea să te pună la încercare să vadă dacă într-adevăr ţii la ea, sau soar a vrut să râdă de tine.Du-te şi vorbeşte cu ea. Întreab-o ce se întâmplă. Măcar lămureşti lucrurile şi ştii ce să faci.Să ai o zi frumoasă.

| mihai2576 explică:

Cunosc o fata care mi-a spus ca ma >>placeblushing a doua zi nu ma mai saluta si incerca sa ma faca gelos.Am intrebat-o de ce face asa si mi-a spus ca daca vorbim in fiecae zi se plictiseste. Am intrebat-o daca ma mai place si a zis ca acum iubeste pe alt baiat mai mare si nu poate sa se mai gandeasca la altii(dar nu e cu el) Ce sa fac? cum sa ma comport cu ea? o iubesc foarete mult...~x( (din pacate)