| iuliana_8815 a întrebat:

Va rooog ma poate ajuta cineva? nu stiu cum sa folosesc mailul de la mess :I

Răspuns Câştigător
| Izu.Punk a răspuns:

Intra pe www.yahoo.com si acolo in dreapta sus dai sign in.intri pe id tau. apoi in stanga scrie mail.si o sa iti arate o lista cu mailuri.in cazul in care ai. Bafta

4 răspunsuri:
| Izu.Punk a răspuns:

Sar'na de fundita love struck

| 구미호 a răspuns:

Usor, intri la fata galbena care are ceva mov in spatele fetei, apoi iti scrii pe primul rand id-ul tau, mai jos scrii parola si dai click pe sing in. Apoi intri instant, iti bagi id-urile prietenilor si cand vezi langa imagine o bulina galbena iseamna ca e online, dai dublu click si astepti sa apara ceva, acolo mai jos scrii ce vrei iar prietenul tau iti raspunde *fundita te rog frumos de tot ca ti-a explicat incat sa intelegi* (poti sa imi dai id-ul tau ca sa vorbim? Dar prin mesaj separat mi-l trimiti, iar daca nu stii cum prin mesaj secret ti-l trimit eu apoi cauti la mesaje aici la TPU)ok?

| alinuta16 a răspuns:

Intri pe google si scrii mail si dupa aceia intri pe primul scris si acolo iti apare o fereastra unde poti sa-ti pui adresa de mess si parola si intri bafta:*

| iuliana_8815 explică:

Nu stiu cum sa dau funde sorry ca eu as da la toti da nu stiu cum