| PrOEvolution a întrebat:

Cine poate sa imi gaseasca si mie Windows Xp Sp3 sa mearga pentru urmatoarea configuratie : Procesor Intel Pentium Dual Core T4400, Memoria RAM : 4 GB, Placa Nvidia G105M ( 512 MB). Vreau ca Windows-ul sa imi instaleze si driverele, sa nu ma trezesc fara ele instalate.Dau

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Vrei ca windows-ul XP sa-ti instaleze si driverele? laughing Pai Xp-ul nu mai are suport tehnic oferit de Microsoft si de unde drivere? Nici update-uri nu mai face! Doar vista si 7 isi ia singur driverele de care are nevoie. Iti trebuie CD cu drivere separat pentru pc-ul tau. Daca nu ai CD, stai linistit si nu te mai gandi la un reinstall. Cu windows te ajut eu prin mesaj privat. Ast un reply.

| PrOEvolution explică (pentru neluL):

Salut neluL.Eu folosesc Driver Genius pentru a instala drivere.Si daca ma poti ajua si pe mine cu Windows Xp Sp 3 sa mearga pe configuratia asta...iti raman dator.Cu o Bere, Rece! laughing

| neluL a răspuns (pentru PrOEvolution):

Gata big grin