| XxXFBIXxX a întrebat:

.. cum as putea sa imi fac pagina de facebook cunoscuta? In total sunt cam 400 de invitati, dar nu am nici 50 de aprecieri :( Funda +Vot... Multumesc

https://www.facebook.com/pages/Daca-stii-cum-zic/1427710 09131826

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

@Wøodenpints are dreptate.

Ce sens are sa iti faci pagina de Facebook doar asa, ca sa fie? Nu te ajuta cu nimic. Peste un timp nu va mai avea nicio valoare pentru tine, pentru ca nu e nimic "valoros" acolo si te vei schimba si tu.
Mai bine fa-ti un blog si promoveaza-l pe ala, dar nu cu postari din astea prostesti. Sunt deja pagini mari despre asta, trebuie sa ai resurse pentru o pagina, nu chestii copiate/luate exclusi v din alte parti.

http://dssmile.wordpress.com/

| Wøodenpints a răspuns:

Uite un sfat bun: șterge mizeriile alea neamuzante, submediocre și nonvalorice și postează conținut original.
Dacă ai chestii interesante, nici nu-ți mai trebuie reclamă. Te vor recomanda alții.
Dar când tu pui aceleași poze de căcat pe care le găsești pe încă 987346598 de pagini de facebook, nu meriți aprecierea nimănui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incearca sa-i pui alt nume ex: pagina de ras. publicitate multa...video-uri,concursuri happy funda?