| ApeleazaLaRaspunsulMeu a întrebat:

Buna! Am facut de curand o pagina pe facebook, care este https://www.facebook.com/......6760812941 Am extreme de putine aprecieri si nu stiu prea bine cum sa mai fac rost de aprecieri.
Primeste FUNDA primul raspuns bun pentru intrebarea: Cum sa imi fac reclama si sa imi aduc mai multe aprecieri? :)

3 răspunsuri:
| Satango a răspuns:

Cu talent happy.

| ApeleazaLaRaspunsulMeu explică (pentru Satango):

Daca imi dai cateva idei iti dau funda. promit.

| aDEeLAa a răspuns (pentru ApeleazaLaRaspunsulMeu):

Iti inviti prietenii s-o aprecieze si ii rogi ca la randul lor sa-si invite si ei prietenii sa-ti aprecieze pagina