| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot promova o pagina de facebook fara sa platesc? Aceasta este pagina despre care va vorbesc! Dau FUNDA celui/celei care ma ajuta cu un raspuns favorabil! Multumesc!
https://www.facebook.com/......4376874721

Răspuns Câştigător
| Byanca6 a răspuns:

Nu se poate, trebuie sa platesti daca vrei sa promovezi o pagina

| Maria9Maria a răspuns (pentru Byanca6):

Ba se poate... cineva a facut asta si are in doar o luna de cand si-a facut pagina, 20000 de aprecieri! Dar nu vrea sa-mi spuna metoda ei! Este egoista... laughing

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

De parca n-ar mai fi un numar inobrabil de pagini pe facebook cu aceleasi prostii.
Potoleste-te, fato, lumea e plictisita de aceleasi idiotenii non-stop publicate.Ori vi cu ceva nou, ori stai jos.

| LikeuriGratis a răspuns:

Eu fac zilnic 300 de like-uri