| anonim_4396 a întrebat:

Cum v ati distrat de Revelion?

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

Am fost acasa ca, m-am distrat este un eufemism deoarece, am fost si sunt inca bolnava dar, ma bucur pentru toti cei care au avut prilejul, la cumpana dintre ani, sa fie sanatosi si sa poata petrece revelionul, asa cum si-au dorit.
Cu acest prilej doresc tuturor userilor TPU, LA MULTI ANI, multa sanatate, bucurii, succese, ganduri si sperante implinite, de care sa se poata bucura impreuna cu cei dragi inimii lor.
Si pentru tine Cristi, un An Nou bun si multa sanatate.

24 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

M-am culcat pentru ca eram obosit. Revelionu pentru mine e plictiseala eu nu dansez si in locatii cu mult zgomot ragusesc repede asa ca aleg sa stau in casa mea la un film, internet sau altceva apoi ma culc ca de obicei. Inteligenti sant strainii astia ca nu fac galagie asa omu poate dormi linistit

| 141414 a răspuns:

Nu imi amintesc

| 141414 a răspuns:

Asta ma intrebam si eu cand am ajuns acasa dimineata si m-am vazut in oglinda

| RAY a răspuns:

M-am uitat la artifici, am baut, mi-am sarutat vecinele nu a iesit nimic ca vecini erau acasa, apoi somn, am facut 2 revelioane unul romanesc unul german

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Ne-am distrat sus pe toc happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Da? Ai stat pe tocuri? Cît de inalte? Te ai simtit bine pe ele(tocuri)?

| dragodana a răspuns:

Salut! Am fost cu iubitul la un restaurant.A fost ok.Mancare buna, muzica asa-si-asa.

| SabinaQueen a răspuns:

Cu Dan Negru

| papuciirupti a răspuns:

Salut!
in familie, a fost super.
tu?
La multi ani!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru papuciirupti):

Acasa

| papuciirupti a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

A fost bine, rau?
la cum ai raspuns nu prea esti satisfacut

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru papuciirupti):

Ba da, a fost super.

| RAY a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

E iubita ta aia din avatar?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru RAY):

Nu

Răspuns utilizator avertizat
| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Pai...trebuia sa merg la un concert dar eu nu am vrut asa ca am stat cu o prietena toata noaptea si am urat si ne-am distrat.

| Catalinhhh a răspuns:

Bună! Cu familia, tu?

An nou fericit!

| Miihaa a răspuns:

Am iesit in oras la concert.

| Monyyyyy a răspuns:

Acasa

| AnniaAKN a răspuns:

M-am uitat la tv cate 5 minute la fiecare program, pe urma am mancat impreuna cu familia si am adormit, m-au trezit ai mei la ora 12 sa vad artificile si sa beau un pahar de sampanie si iarasi m-am pus la somn, e de rau..cred ca o sa dorm tot anul daca asa mi-am petrecut noaptea de revelion laughing

| Cristian_Ciky_1997 a răspuns:

Acasa si eu.
am stat si mai uitat la un fil de groaza.

| Arisia a răspuns:

Am stat acasa cu familia =am dansat, cantat, mancat si m-am uitat la artifici pe urma iar am luat-o de la capat iar la 6 dimineata m-am culcat si am dormit pana la 14

| WorldFullOfShit a răspuns:

Am fost eu cu mine și cu televizoru'. Niște dulce' o șampanie și gata. : ))))

| Lucian30 a răspuns:

De Revelion am incercat sa ma sinucid dar din pacate nu am reusit iar acum ma intreb unde am gresit.