| andreea2000cris a întrebat:

big grin credeti cumva ca daca scrie ceva intr-o revista este si adevarat? la cel mai bun raspuns o sa dau pamblica!big grin

Răspuns Câştigător
| wiufh a răspuns:

Asta, desigur, depinde. Poate fi vorba de niste sfaturi de machiaj care sa fie folositoare, sau barfe despre celebritati care sa fie adevarate; dar in orice revista dupa parerea mea este cel putin un articol care sa nu fie adevarat.
Te poti increde in ele doar dupa propria judecata, sau dupa ce te documentezi despre subiectul respectiv si in alte reviste sau pe internet.
Mult succes in selectarea lucrurilor pe care sa le crezi.
Vreau funda te rog. happy

2 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Bună.Logic că nu.
Nu tot ce citesti sau vezi este adevărat/real.Nu te poţi încrede mereu în spusele altora.
Baftă.

| DilauRo a răspuns:

Nu.Nu tot ce se scrie in reviste este adevarat.