| anonim_4396 a întrebat:

de ce nu imi merge metin2 ro il instalez intru in el si nu merge nici un server de ce? voua va merge?

9 răspunsuri:
| TheYoyogabi a răspuns:

Ai incercat sa intrii prin acel "pacht upodater" sau cum o fii big grin

| TheYoyogabi a răspuns:

Poi este in folderul cu metin si se numeste "PatchUpdater", da nu stiu daca o sa iti mearga

| FlorinCiokan a răspuns:

Si am bagat windows sp3 ca am avut windows 7 si acum pe windows service pack 3 dupa ce il instalez se restarteaza de 4 ori si dupa aceea se descarca updaturile dar tot nu mergi bine pentru ca nu pot sa intru pe 2 conturi odata ca dupa ce dau a 2 a oara pe icoana se restarteaza pc sad

| FlorinCiokan a răspuns:

TheYoyogabi da-mi un link prin care sa intru prin acest program update nu stiu cum

| rychy a răspuns (pentru FlorinCiokan):

Cautama pe id galatanu_toader sau pe skyp toader.galatanu si te ajut eu metin 2 ro

| mihaitzanikca1999 a răspuns:

Salut
toata faza este din calculator nu prea conteaza windowsul 7-xp-vista etc care este compatibil merge.in pc exita niste placute
iar ele dupa 5 ani se umpfla si nu rezista sa intri pe un joc asa de mare de doua ori

| mihaitzanikca1999 a răspuns:

E posibil sa fie si de la joc. am inteles ca s-a inchis dint-ro problema la gameforge...

| rychy a răspuns:

Va pot ajuta eu cu metin2 ro sa va mearga cautati-ma id galatanu_toader skype toader.galatanu si va ajut sa va mearga suta %.

| immortal a răspuns:

Am aceasta problema si eu nu stiu ce are