| razvanrazvirazvanel a întrebat:

de ceva vreme văd cifra 3 cum ar fi la ceaa la minute mai exact vad 3, 23,33,43,53și la mașini la nr cele de sus încă în continuare 63.83.93.103.123.333 ce inseamna

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e ciudat e ca tocmai ieri am vazut pe YouTube un filmulet in care se "demonstra" (era de fapt o gluma) ca cifra 3 se gaseste in aproape toate numerele:
https://www.youtube.com/watch?v=UfEiJJGv4CE
si acum vad intrebarea asta :)
Eu am o problema cu numarul 13 (acum mai putin decat inainte).
Nu e nimic special, chestia e ca la un moment dat ti s-a intamplat sa iti dai seama ca ai vazut cifra 3 de mai multe ori la rand si acum esti atent de fiecare data cand apare intamplator. Asta nu inseamna ca o vezi mult mai des decat pe alte cifre, doar ca ii acorzi mai multa atentie.

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Înseamnă că nu ești orb. Bravo.

| Alex5620 a răspuns:

3 e un nr sfant dar in cazul tau e doar o coincidenta!