| Freedom_1119 a întrebat:

Salut,TPU!
Degraba am nunta la sora mea mai mare si as vrea sa ii fac un cadou care sa o surprinda,insa nu prea am idei...
|Ajutati-ma, va rog...
Merci anticipat *

3 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Nu stiu daca vrei un cadou de casa sau la nunta, dar iti propun asa:
Pentru casa i-ai o lenjerie de pat de calitate, gen satin, matase pentru ca sigur o sa fie impresionata.
Daca vrei sa ii faci o supriza la nunta, orin angajezi niste dansatoti profesionisti, ori cumperi niste lampioane si le dati aprindeti dupa 12 noaptea. Sper ca sunt utile ideile.

| elena15swag a răspuns:

Hei orice ii vei da cadou va fi special pentru ca este de la tine uite poti sa ii faci cadou o plasma sau un aparat casnic oricum nu prea conteaza deoarece ea te va iubii indiferent de ce cadou ii vei face sper ca te-am ajutat

| Freedom_1119 explică (pentru elena15swag):

E o idee, insa am vrut ceva BOMBA...