| Cedry2k8 a întrebat:

Despre noua ordine mondiala, nu vad de ce toata lumea arunca cu noroi ca cica nu e bine, ca o sa fim niste sclavi sau alte prostii de astea. Eu sunt de parere ca n-o sa fie chiar atat de rau, pana la urma doar de ordine, disciplina, intelegere si bunastare ar trebui sa fie vorba, nu? Am vazut ca Haarp Cord si Dragonu' au insistat pe treaba asta (ascultati melodia "Lacunele istoriei" ). Si de ce ar lasa Dumnezeu care nu prea cred ca exista se se intample chestia asta? Sau de illuminati, de ce toti frustratii incep sa vorbeasca aiurea ca cica o sa ne controleze, ca o sa fim roboti, fara sa se bazeze pe o dovada clara..doar ca sa faca propaganda, sa produca panica. Voi ce parere aveti despre noua ordine mondiala sau illuminati? Nu vorbiti daca n-aveti habar despre ce am zis eu mai sus, nici 10 de pe tot TPU n-a auzit de deep web.

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Dacă nu crezi că există Dumnezeu de ce mai pui întrebarea? Eu nu am de unde să știu ce este și cum va fi și e aiurea să vorbesc ca baba la poarta nouă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E plin pe YouTube cu filmulete despre deep web. Asta numai ca sa dau numai un exemplu, dar ideea e ca nu mai e demult nu stiu ce secret de care stiu numai cativa.