| Banu_Alexandru_1984 a întrebat:

imi zice si mie cineva un metin2 super tare cu otel +9 si batalie gen energy si ozeron multe evolutii max level 150 sau 200 sau 250 dar nu vrfeau cx,syera,tiber,european,destros, dinamik, 4yours, Cel mai bun metin2 castiga funda + votwinking

5 răspunsuri:
| Dragomir_Ovidiu_1980 a răspuns:

MondialMT2Royal.
SITE:http://royal.mondialmt2.com/
Eu sunt pe regat albastru si ma cheama OviSkater

| Banu_Alexandru_1984 explică (pentru Dragomir_Ovidiu_1980):

M-as juca mondial dar... este in alta limba si cand incerc sa bonusez iteme nu intleg nimba...:@

| cotanboss2 a răspuns:

metin2 stell and metin2 syera sau erath foarte bune metine big grin

| ChEsPeR a răspuns:

Incearca Asinis-World metin2 e pana la 255 iteme evolueaza pana la ultimul FUnda?

| Banu_Alexandru_1984 explică (pentru ChEsPeR):

Nici asta nu-mi place :@