| anonim_4396 a întrebat:

Luna asta ma duc cu parintii la mare in Constanta cu trenul.Stau in Pitesti si pana in Constanta fac cam 4 -5 ore. Ceva idei ce pot face in tren sa treaca timpul mai repede? laughing De fiecare data ma plictisesc.Precizez ca laptop nu am, decat telefon care pot asculta muzica nimic altcevahappy

1 răspuns:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Jocuri pe telefon, o carte de aventuri sau un volum de poezii.Ori un joc de carti cu parintii.Vacanta placuta.