| TrafiKCuJelEuCoLoraT a întrebat:

Sambata am un eveniment foarte important si nu stiu cum sa fac sa treaca timpul mai repede! Pana acum am mai rezistat, dar acum simt ca mor! Ce sa fac pentru ca timpul sa treaca mai repede? Cele mai bune idei iau fundawinking

3 răspunsuri:
| Lime a răspuns:

Dormi, citesti o carte, iesi cu prietenii, te uiti la filme si altele! Apoi, incearca sa nu te gandesti la acel eveniment si poate o sa-ti fie mai usor.

| aLeEmo a răspuns:

Joaca-te jocuri online,uitete la TV, dormi,stai afara cu prietenii,vb pe messenger,citeste o carte, joacate cu animalul de companie (daca ai), vb la telefon, sau cauta filme pe net si uitate la ele fundita? tongue

| MaRiuSs2315 a răspuns:

Nu te mai gandi la eveniment, poti iesi cu prietenii, joacate la calculatorC, dormi, FA ORICE DAR SA NU TE GANDESTI LA ASTA - stiu cum e tongue

Întrebări recente