| yoloqerty a întrebat:

Salut TPU
Nu prea mananc de la fast food si as vrea sa va intreb daca ma pot satura cu 2 smart meniuri de la kfc?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cat bagi in tine de obicei... un meniu eu zic ca e suficient

| Catrice a răspuns:

Poate.
Sunt persoane care se satura, sunt care nu le ajung nici 3 porții.

| AC4S4 a răspuns:

O portie este indeajuns.

| Alexuţ02 a răspuns:

Mie nu-mi plac aripioarele acelea, dacă vrei să te saturi îţi recomand 8 Crispy Strips, un suc mare şi o portie de cartofi mare, te asigur că o să te saturi din astea mai mult ca sigur + că sunt delicioase.

Astea fiind spuse, da, te poţi sătura din 2 meniuri smart fiindcă ai 3 aripioare şi 2 crispy, ceea ce înseamnă că-n total sunt 6 aripioare şi 4 crispy, nu ai cum să nu te saturi din astea.

Poftă bună