| Allecsandrra a întrebat:

As vrea si eu cateva idei pentru numele unei mici firme de sandwich uri, meniuri, un fel de fast food doar ca ceva cât se poate de sănătos. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Ar fi interesant sa-i zici SlowFood stii, asa ca idee ca fast-foodul e nesanatos si ce faci tu e sanatos.
Mie mi s-ar parea interesant si m-ar atrage macar sa ma uit ce ai.

| Allecsandrra explică (pentru Adry05):

Suna interesant..Multumesc!

12 răspunsuri:
| Raniaa a răspuns:

Îți dau ideea, planurile şi îți spun tot ce trebuie sa faci pentru a dezvolta un viitor business bunicel. Odată informațiile trimise, merg la primul hacker care îmi vine in minte, cu minimul de cercetări îți află adresa ip, de aici până la aflarea identități, un mizilic, mai apoi urmează fuga si datul din coate pentru ați afla cnp-ul. Odată informatiile colectate, totul intră in stagnare timp de 3 ani. Într-o zi când îți bei linistită cafeaua, ca o femeie de afaceri, ce esti, ai să primeşti o citație din care vei afla stupefiată că te dau in judecată pentru drepturile intelectuale, că doar ideile mişcă lumea. Te bagi thinking

| Allecsandrra explică (pentru Raniaa):

Wtf?!laughing nu ti-a picat bine cafeaua de dimineata sau ce? Mai mult ss atat prefer să nu iti raspund!

Răspuns utilizator avertizat
| MZTSNK a răspuns:

Andero