| Balonaseplutitoare a întrebat:

Nu stiu la ce liceu sa ma duc adica la ce profil.
Eu ma pricep la facut haine imi place sa crosetez sa fac schite pentru haine.
Dar cand le-am zis prietenilor ca vreau sa ma duc la arte au zis ce sa caut eu acolo.
Asa ca acum nu stiu ce sa fac
(Sunt baiat )

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Există liceu textil. Cred că se potrivește cu ceea ce dorești. Și poate mai departe design vestimentar. De ce nu?

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Nu te mai lua după ce spun alții. Dacă tu vrei sa mergi la Arte, du-te la Arte.

| gabriielaaa a răspuns:

Nu coteaza ce sex ai si CATALIN botezatu e batbat fa ce iti place finca ai sa regreti cad vei fii mare ca nu ai facut ce ai vrut si mai ales ca ai talet.