| MaDDalinaSiAtat a întrebat:

Stiti un liceu bun de actorie sau arte. ceva? Sun in clasa 9 la profil mate-info si nu-mi place. Vreau sa ma transfer dar nu stiu exact la ce liceu. Unul cat mai aproape de Galati daca se poate happy Funda

2 răspunsuri:
| iulica2002 a răspuns:

Eu nu stiu unul aproape de Galati dar stiu unul din braila Liceu Pedagogic D. P. Perpessicius daca te ajuta la ceva...

| alicecristiana a răspuns:

Buna.In Galati este Liceul de Arte D.Cuclin.Nu stiu daca are si teatru, stiu doar de coregrafie, muzica si arte plastice