| βÚβÚ a întrebat:

happy Pentru jucatorii de METIN : Am ajuns la nivelul 25 si m`am dus la grajdar pentru ca vreau sa calaresc. In fine, i-am adus si medalia si mi-a dat o sarcina 'sa ucid 20 de arcasi salbatici in 30 de minute' insa nu pricep care sunt arcasii salbatici. M`am dus la salbatici dar nu am gasit niciun salbatic cu numele acesta asa ca am inceput sa omor arcasi oarecare din map 2 insa cand dau la misiune, tot 20 imi arata ca mai am de ucis.Va rog sa ma ajutati! M`am chinuit cu un alt cont la fel cu misiunea asta sad Dau si fundita ^^
Multumesc anticipat big grin :*

Răspuns Câştigător
| Shinen a răspuns:

Pai, trebuie sa ii gasesti, sunt in "colturile" hartii. Eu am fost pe acolo, uite, nu stiu cum sa iti explic pentru ca nu am mai jucat metin de mult timp dar acolo sus in coltul hartii se gasesc. Nu mai stiu cum se numeste portalul ceva "Waryong"ceva de genu.