| DaNuTzU_7737 a întrebat:

Are ceva daca la misiunea de cal armat(Metin2)ucid arcasi scorpioni si arcasi serpi in v2? Acolo sunt multi si ma gandeam asa...PS:in v2 arcasii au lvl 62 big grin

4 răspunsuri:
| YoYo a răspuns:

Baiatu zice pentru cal arma ca sa iti iei calu da trebuie sa omori arcasi brutali nu arcasi scorpioni pentru cal armat trebuie sa omori ce a zis el.Si el se refera daca sa omoare in desert sau in V2.
Danutzu merge in amandoua numai ca in desert e mai usor daca esti capabil si ai iteme bune omoarai in V2 dar s-ar putea sa te omoare aia din V 2 depinde si de level
Bafta
Funda?

| Nero a răspuns:

Nu o sa mearga
Trebuie sa gasesti in desert arcasi
poti cauta un metin de 45 si din el vor iesii si arcasi
bafta!

| maghiaru94 a răspuns:

Eu din cate stiu nu trebuie in v2 mai bine nu incerca straight face. funda?big grin

| gabri20brokencyde a răspuns:

Dap...trebuie din map 2 parca ...asa a facut iubi meu din metin laughing