| ChocolateDroid a întrebat:

Ramane vreo urma dupa ce ti se astupa gaura lasata de piercingul in limba?
Va rog sa imi raspundeti serios.
Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi...ar fii culmea sa nu ramana...fiindca totusi e gaura.Ramane dar nu se prea vede.Numai daca scoti limba si se uita cineva in gura ta in asa fel incat sa observe.adica sa se uite in gura ta cam o jumatate de ora sau daca mergi la dentist probabil o sa observe, dar poate sa nu se uite la limba ta doar la dinti si sa nu observe, dar in general nu se prea observa

| andreea_8519 a răspuns:

Se observa dar nu tare numai daca se uita cineva la tine in gura foarte atentlaughingdar ar fi stupid:]]