| supercamila a întrebat:

Buna TPU am o intrebare poate prosteasca dar va rog frumos sa raspundeti cat mai lipsit de misto... A mai avut cineva piercing de limba in ureche? Am piercingul asta de aprox. 2 saptamani si gaura inca este rana nu s-a inchis puteti sa imi spuneti cam in cat timp se va face stiu si eu. normala?

6 răspunsuri:
| ÖpëиTPU a răspuns:

Daca ala de limba l-ai pus in lob nu ar trebui sa ai rana, cel putin eu nu am patit asa. Ai si tu grija sa nu te mai lovesti in locu ala.

| supercamila explică:

Inca nu s-a vindecat )))

| ÖpëиTPU a răspuns (pentru supercamila):

Daca ti se face coaja mai bine il dai jos. sau astepti pana se vindecalaughing App cate gauri ai in urechea unde il ai pe asta de limba?

| emyyyy a răspuns:

Cam o luna da sa incerci sa nu il loveste sau sa il agati in timpul asa nu e nici o problema ca a trecut timpil asata si nu s-a inchis mai stai 2 sap si e gata

| supercamila explică (pentru emyyyy):

Multumesc mult stii din propria experienta?

| emyyyy a răspuns (pentru supercamila):

De la sora mea stiu ca asa s-a intamplat si la ea