| Kawaiikiss a întrebat:

Stiti cumva cum pot deveni reprezentant Oriflame si care sunt conditiile de inscriere? Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

"Orice cetăţean, cu vârsta peste 16 ani, cu domiciliul în Romania se poate inscrie pentru a deveni consultant Oriflame, sau pentru a beneficia de reduceri si cadouri la cumpărăturile personale.

Completarea acestui formular nu presupune inscrierea automată.

Prin completarea formularului, datele dvs de contact sunt transmise către un consultant sau un director Oriflame ce va raspunde solicitarii dvs de inscriere."
Sursa: OrifCosmetics.ro

Formular inscriere: http://reprezentant.orifcosmetics.ro/index.php/Formular-Inscriere.html

1 răspuns: