| Balonaseplutitoare a întrebat:

stiu stiu e o intrebare idioata dar mai tine minte cineva desenul Kim Possible?
Ei uite intrebarea cum a ajuns sa rezolve problemele alea?
Si o persoana normala poate face asa ceva laughing
Rog seriozitate stiu ca intrebarea este mai cudata dar va rog sa imi raspundeti.
Cine raspunde primul si raspunde la intrebari are funda!
Multumesc

1 răspuns:
| Protegent a răspuns:

Buna, scuze ca iti raspund atat de tarziu la chestia astahee hee))

E un desen foarte tare, cand aveam 4-5 ani imi placea de moarte, dar prin mai 2011 a fost scos definitiv de pe Disney Channel. In februarie-martie 2013 s-a mai redifuzat un pic, dupa aia a fost scos definitiv. Din pacate nu se va intoarce, dar macar il voi tine minte toata viata happy