| GEORGIGEORGIGEORGI123 a întrebat:

TPU un coleg de la mine din clasa se lauda ca a luat o nota mai mare decat mine la matematica am dat un test la algebra si la geometrie si el ii zice la toti copii din scoala ca eu am luatnota 5 si 4 si el a luat la ambele nota 8 si mi-e nu imi place cand ma barfeste la toata scoala deci ce trebuie sa fac.

Răspuns Câştigător
| Melissa-Aylin_Dumitrascu_1992 a răspuns:

Nu il baga in seama. La un moment dat tu poti lua o nota mai mare decat el. Si acum daca el se lauda lasa-l impace. Iar daca esti prieten cu el nu il baga in seama o zi la scoala. Ai sa vezi ca daca iti era prieten adevarat te va intreba de ce nu mai vb cu el. Mie asa mi s-a intamplat. happy Sper sa te ajute.

1 răspuns: